Niedźwiedzia 56A

15-531 Białystok

KONDEJ KONSULTING Andrzej Kondej, z siedzibą w Białymstoku (15-531) przy ul. Niedźwiedziej 56A, NIP: 5420305950.
 
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.
Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

 

Biuro Obsługi Klienta:

Dowiedz się więcej

Adres siedziby:

Wyślij wiadomość:

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 16:00

Godziny pracy:

Skontaktuj się z nami:

+48 601 352 193

+48 500 323 257

biuro@kondejkonsulting.com

a.kondej@kondejkonsulting.com

Twój e-mail:

Numer telefonu:

Treść wiadomości:

Wielokrotny wybór

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługodawcę, w celu odpowiedzi na moje zapytanie, a także przesłania oferty handlowej (jeżeli dotyczy jej moje zapytanie). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi oraz przygotowania oferty przez administratora danych. Oświadczam, iż zostałem pouczony o przysługujących mi prawach tj. prawie dostępu do treści swoich danych, prawie do ich sprostowania, usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie bez wpływu na ważność przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Wyślij
Wyślij
Wiadomość została wysłana — dziękujemy.

Wypełnij proszę wymagane pola

Kaufland zapewnia o zajęciu się sprawą skarg pracowników. A od nas ktoś żąda przeprosin

27 listopada 2020

Przedstawiciele Kauflandu twierdzą, że atmosfera w pracy i dobro pracowników jest dla sieci bardzo ważne. Po naszym artykule, w którym opisaliśmy, do czego mogło dochodzić w białostockim markecie, zareagowała centrala.

 

Miała podjąć odpowiednie kroki, spotkać się z tutejszą załogą. Wiadomo, że rozmowy się odbyły, nie mamy jednak informacji o wyciąganiu konsekwencji wobec kogokolwiek. Zapewne firmie zależy, by nie tracić na swoim wizerunku i żeby takie kwestie, jak skarżenie się ludzi mediom nie miały miejsca. Najlepiej byłoby więc dla niej temat zakończyć.

 

Niestety, ten się nie kończy dla naszej redakcji. Otrzymaliśmy bowiem pismo z jednej z białostockich kancelarii prawniczych, w którym wymaga się od nas skasowania opublikowanego tekstu, a także zamieszczenia... przeprosin. Niestety, nie wiadomo tak naprawdę, do kogo miałyby być kierowane. Możemy tylko domniemywać, bo osoba czująca się poszkodowaną w naszym materiale, pozostaje w liście od swoich prawników... anonimem.

 

Jesteśmy ciekawi, czy Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k. wie o takich posunięciach.

Aktualności

22 stycznia 2022
Planowanie w biznesie w okresie ostatnich zawirowań staje się przedsięwzięciem zaiste karkołomnym. Zmienność i nieprzewidywalność otoczenia powodują, że nie ma
05 grudnia 2021
Kondej Konsulting wznawia współpracę z Wiadomości Handlowe w zakresie realizacji badań rynkowych publikowanych na WH Market. Pierwszym realizowanym projektem pod

+48 601 352 193

+48 500 323 257

biuro@kondejkonsulting.com

a.kondej@kondejkonsulting.com

Zadzwoń teraz