Niedźwiedzia 56A

15-531 Białystok

KONDEJ KONSULTING Andrzej Kondej, z siedzibą w Białymstoku (15-531) przy ul. Niedźwiedziej 56A, NIP: 5420305950.
 
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.
Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

 

Biuro Obsługi Klienta:

Dowiedz się więcej

Adres siedziby:

Wyślij wiadomość:

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 16:00

Godziny pracy:

Skontaktuj się z nami:

+48 601 352 193

+48 500 323 257

biuro@kondejkonsulting.com

a.kondej@kondejkonsulting.com

Twój e-mail:

Numer telefonu:

Treść wiadomości:

Wielokrotny wybór

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługodawcę, w celu odpowiedzi na moje zapytanie, a także przesłania oferty handlowej (jeżeli dotyczy jej moje zapytanie). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi oraz przygotowania oferty przez administratora danych. Oświadczam, iż zostałem pouczony o przysługujących mi prawach tj. prawie dostępu do treści swoich danych, prawie do ich sprostowania, usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie bez wpływu na ważność przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Wyślij
Wyślij
Wiadomość została wysłana — dziękujemy.

Wypełnij proszę wymagane pola

Kondej Konsulting zakończyło badanie ankietowe w zakresie „Wpływu transferu technologii na konkurencyjność przedsiębiorstw produkcyjnych”

30 października 2021

Kondej Konsulting zakończyło badanie ankietowe w zakresie „Wpływu transferu technologii na konkurencyjność przedsiębiorstw produkcyjnych” dla Uniwersytetu w Białymstoku.

 

W projekcie badawczym wzięło udział ponad 300 przedsiębiorstw z całej Polski. Bardzo dziękujemy przedstawicielom kadry kierowniczej tych firm, które doceniły znaczenie tego typu badań i potwierdzamy wysłanie analiz i wniosków wynikających z tego projektu. 

Publikacje

04 marca 2022
Trwa wojna na Ukrainie. W miniony czwartek, nad ranem, na jej terytorium wjechał ciężki rosyjski sprzęt wojskowy, co połączone było
23 listopada 2021
Polacy są mistrzami Europy w polowaniu na promocje - mówi Andrzej Kondej, białostocki ekspert ds. marketingu. Opowiada o tendencjach zakupowych

+48 601 352 193

+48 500 323 257

biuro@kondejkonsulting.com

a.kondej@kondejkonsulting.com

Zadzwoń teraz