Niedźwiedzia 56A

15-531 Białystok

KONDEJ KONSULTING Andrzej Kondej, z siedzibą w Białymstoku (15-531) przy ul. Niedźwiedziej 56A, NIP: 5420305950.
 
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.
Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

 

Biuro Obsługi Klienta:

Dowiedz się więcej

Adres siedziby:

Wyślij wiadomość:

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 16:00

Godziny pracy:

Skontaktuj się z nami:

+48 601 352 193

+48 500 323 257

biuro@kondejkonsulting.com

a.kondej@kondejkonsulting.com

Twój e-mail:

Numer telefonu:

Treść wiadomości:

Wielokrotny wybór

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługodawcę, w celu odpowiedzi na moje zapytanie, a także przesłania oferty handlowej (jeżeli dotyczy jej moje zapytanie). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi oraz przygotowania oferty przez administratora danych. Oświadczam, iż zostałem pouczony o przysługujących mi prawach tj. prawie dostępu do treści swoich danych, prawie do ich sprostowania, usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie bez wpływu na ważność przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Wyślij
Wyślij
Wiadomość została wysłana — dziękujemy.

Wypełnij proszę wymagane pola

Podlaski Uniwersytet Trzeciego Wieku

23 listopada 2021

Współczesny marketing nie radzi sobie z grupą seniorów. Kwestia jest złożona może dlatego, że jest to grupa niejednorodna ze względu na zróżnicowane potrzeby, zainteresowania, poglądy czy w ogóle sposób życia.

 

Reklamodawcy więc różnymi metodami próbują dotrzeć do starszych konsumentów, niekiedy nawet za pomocą nieetycznych środków. Jakim konsumentem jest zatem współczesny senior? W jaki sposób ma się obronić przed nieuczciwymi działaniami reklamodawców? W ustaleniach w tym zakresie pomógł nam dr Andrzej Kondej, wykładowca Uniwersytetu w Białymstoku, praktyk marketingowy z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Porady

23 listopada 2021
Współczesny marketing nie radzi sobie z grupą seniorów. Kwestia jest złożona może dlatego, że jest to grupa niejednorodna ze względu
27 listopada 2020
Przedstawiciele Kauflandu twierdzą, że atmosfera w pracy i dobro pracowników jest dla sieci bardzo ważne. Po naszym artykule, w którym

+48 601 352 193

+48 500 323 257

biuro@kondejkonsulting.com

a.kondej@kondejkonsulting.com

Zadzwoń teraz